EHAAko xedapenak
Aldizkariaren data: 2018-08-06 Aldizkari honetan argitaratua: 2018150

EBAZPENA, 2018ko uztailaren 26koa, Turismo eta Merkataritzako sailburuordearena, zeinaren bidez xedatzen baita Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratzea Arabako Merkataritza, Industria eta Zerbitzu Ganberaren batzorde betearazleko eta osoko bilkurako karguen izendapenak.

Xedapenaren data: 2018-07-26
Hurrenkenaren zenbakia: 201804090
Maila: Ebazpena

Aurreko erreferentziak:
  • Ikus 2015/07/03an argitaratutako 2015/05/26ko 201500078 DEKRETUA

Joan den ekainaren 28an, Merkataritza, Industria, Zerbitzu eta Nabigazioko Ganbera Ofizialen hauteskunde-prozedura eta gobernu-organoak arautzen dituen maiatzaren 26ko 78/2015 Dekretuaren 34. artikuluari jarraikiz, Arabako Merkataritza, Industria eta Zerbitzu Ganberaren osoko bilkura eratu da, eta lehendakaria eta batzorde betearazlea hautatu dira. Hori dela-eta, aipatutako 34.3 artikuluaren bigarren paragrafoan ezarritakoaren arabera, hau
XEDATZEN DUT:
Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratzea Arabako Merkataritza, Industria eta Zerbitzu Ganberaren batzorde betearazleko eta osoko bilkurako karguen izendapenak, zeinak ebazpen honen eranskinean jasota baitaude.
Vitoria-Gasteiz, 2018ko uztailaren 26a.
Turismo eta Merkataritzako sailburuordea,
ISABEL MUELA LÓPEZ.
I. ERANSKINA.
Arabako Merkataritza, Industria eta Zerbitzu Ganberaren batzorde betearazleko kideak hauek dira, behar bezala eratuta:
Lehendakaria: Gregorio Rojo García.
Lehendakariordea: Emilio Titos Leyva (Mercedes Benz España, S.A.U.)
Lehendakariordea: Juan Antonio Sánchez Corchero.
Diruzaina: Jesús María Corres Santos (Flanker Mobiliario, S.A.)
Bokala: Pascal Gómez Pérez.
Bokala: M.ª Paz Robina Rosat (Michelin España y Portugal, S.A.)
Bokala: Edurne Parro García.
Bokala: Fernando Salamero Laorden (Bodegas de los Herederos del Marques de Riscal, S.L.)
Bokala: Roberto Larrañaga Oyanguren (Zikotz, S.A.)
Bokala: Francisco Javier Fernández de Retana Irisarri (Aernnova Aerospace, S.A.U.)
Arabako Merkataritza, Industria eta Zerbitzu Ganberaren osoko bilkurako kideak hauek dira, behar bezala eratuta:
1.– Pferd Ruggeberg, S.A.
2.– Lascaray, S.A.
3.– Zorelor, S.A.
4.– Zayer, S.A.
5.– Valvospain Industrial, S.A.
6.– SNA Europe Industries Iberia, S.A.
7.– EGA Master, S.L.
8.– Omega Elevator, S.A.
9.– Tuboplast Hispania, S.A.U.
10.– Bodegas de los Herederos del Marqués de Riscal, S.L.
11.– Vitoriana Plástica, S.A.
12.– Flanker Mobiliario, S.A.
13.– Lagunketa Estudios Construcción, S.A.
14.– Zikotz, S.A.
15.– Cafés La Brasileña, S.A.
16.– Bacomat, S.A.
17.– Laudio Soinu, S.L.
18.– Explotaciones Subijana de Álava, S.A.
19.– Servicios de Coches de Lujo, S.L.
20.– Caja Laboral Popular Cooperativa de Crédito.
21.– Kutxabank, S.A.
22.– Tubos Reunidos Industrial, S.L.U.
23.– Centro Internacional de Negocios Seavi, S.L.
24.– Derten Sistemas, S.A.
25.– Mercedes Benz España, S.A.U.
26.– Ramondin Cápsulas, S.A.
27.– Aernnova Aerospace, S.A.U.
28.– Michelin España y Portugal, S.A.
29.– Guardian Llodio Uno, S.L.
30.– Fundación Caja de Ahorro de Vitoria y Álava.
31.– Bodegas Luis Cañas, S.A.
32.– Gregorio Rojo García.
33.– Pascal Gómez Pérez.
34.– Juan Antonio Sánchez Corchero.
35.– Ana Martínez Bujanda Mora.
36.– Edurne Parro García.