EHAAko xedapenak
Aldizkariaren data: 2016-08-24 Aldizkari honetan argitaratua: 2016160

ZIURTAPENA, Bizkaiko Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeari aurkeztutako hautagai-zerrendak argitaratzeko dena.

Xedapenaren data: 2016-08-23
Hurrenkenaren zenbakia: 201603676
Maila: Akordioa
María Reyes San Emeterio Peña andreak, Bizkaiko Lurralde Historikoko Hauteskunde Batzordeko idazkari naizen honek, honako hau,
ZIURTATZEN DUT:
Eusko Legebiltzarreko Hauteskundeei buruzko ekainaren 15eko 5/1990 Legearen 55.2 eta 56. artikuluetan xedatutakoarekin bat, honako hauek dira aurkeztutako hautagai-zerrendak eta zerrenda bakoitza osatzen duten hautagaiak:
1.– EUZKO ALDERDI JELTZALEA-PARTIDO NACIONALISTA VASCO
EAJ-PNV
01.– JOSU ERKOREKA GERVASIO
02.– IÑIGO ITURRATE IBARRA
03.– JOSUNE GOROSPE ELEZKANO
04.– AMAIA ARREGI ROMARATE
05.– JON AIARTZA ZALLO
06.– LEIXURI ARRIZABALAGA ARRUZA
07.– JOSEBA ZORRILLA IBAÑEZ
08.– DAVID LATXAGA UGARTEMENDIA
09.– GOTZONE SAGARDUI GOIKOETXEA
10.– AMAIA BETOLAZA SAN MIGUEL
11.– IZASKUN MARKINEZ GORDOBIL
12.– MIKEL ARRUABARRENA AZPITARTE
13.– AITZIBER IRIGORAS ALBERDI
14.– BEGOÑA OTALORA ARIÑO
15.– IZASKUN LLONA BIDAURRAZAGA
16.– GORKA ALVAREZ MARTINEZ
17.– IMANOL LANDA JAUREGI
18.– BORJA LIAÑO ABARRATEGI
19.– ALAITZ ZABALA ZARATE
20.– ARITZ ABAROA CANTUARIENSE
21.– OLATZ MARTINEZ OZA
22.– MAITANE IPIÑAZAR MIRANDA
23.– ANDONI BUSQUET ELORRIETA
24.– UNAI REMENTERIA MAIZ
25.– ITXASO ATUTXA ATUTXA
ORDEZKOAK
01.– AITZOL GERENABARRENA AMANTEGI
02.– MIREN AGIRREAZKUENAGA ZIGORRAGA
03.– MARIA ASIS FERNANDEZ ARTIETA
04.– ARANTZA RICA ALVAREZ
05.– ERRAMUN OSA IBARLOZA
2.– PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE)
PSE-EE (PSOE)
01.– IDOIA MENDIA CUEVA
02.– JOSÉ ANTONIO PASTOR GARRIDO
03.– ALEXIA CASTELO DE SA
04.– JON AZKUE MANTEROLA
05.– NORA ABETE GARCIA
06.– JESUS LOSADA BESTEIRO
07.– ARANTZA LETURIONDO ARANZAMENDI
08.– AITOR CASADO FIGUEROA
09.– CARMEN DIAZ PEREZ
10.– IVAN CALDERON FUENTE
11.– ISABEL CADAVAL VELEZ DE MENDIZABAL
12.– IGNACIO RODRIGUEZ PUERTAS
13.– MARIA LUISA JUSTEL GONZALEZ-VIGIL
14.– VICTOR TRIMIÑO VEGAS
15.– AITANA LOPEZ HERNANDEZ
16.– DAVID SALSO DE DOMINGO
17.– MARGARITA CALVO RODRIGUEZ
18.– ALBERTO ALONSO GARCIA
19.– IRATXE MENDIZABAL SILVA
20.– JUAN CARLOS SOTO DEL CASTILLO
21.– ANA BERTA CAMPO PRIETO
22.– GREGORIO BORGE BRAVO
23.– LORENA LOPEZ GARCIA
24.– TONTXU RODRIGUEZ ESQUERDO
25.– ISABEL CELAA DIEGUEZ
ORDEZKOAK
01.– DAVID QUINTANA SÁNCHEZ
02.– CARMEN ANTON CABALLERO
03.– ZIGOR MARCOS EGURROLA
04.– OLGA SAINZ HERNANDEZ
05.– ANDONI UNZALU GARAIGORDOBIL
3.– EUSKAL HERRIA BILDU
EH Bildu
01.– JASONE AGIRRE GARITAONAINDIA
02.– IKER CASANOVA ALONSO
03.– JONE GOIRIZELAIA ORDORIKA
04.– JULEN ARZUAGA GUMUZIO
05.– LEIRE PINEDO BUSTAMANTE
06.– DANIEL MAEZTU PEREZ
07.– DIANA CAROLINA URREA HERRERA
08.– ARRITOKIETA ZULAIKA PORTILLO
09.– PAUL LAKA GARAMENDI
10.– ARITZ OTXANDIANO CAMPO
11.– IRATXE ARRIOLA ALZOLA
12.– JOSE ANGEL ARRILLAGA URRUTIKOETXEA
13.– ANA ISABEL SANZ DEL POZO
14.– IKER RAHONA GARAY
15.– NATALIA GARDEAZABAL DIEZ
16.– ENEKO VIÑUELA GONZALEZ
17.– IRATXE URIZAR ELORZA
18.– EDRIGA ARANBURU AGIRRE
19.– ARANTZA FERNANDEZ DE GARAYALDE ULACIA
20.– LUIS «LUTXO» EGIA DEL RIO
21.– ISABEL QUINTANA CANTERO
22.– JON FANO ORAYEN
23.– ITXASO BENGOETXEA MARTINEZ
24.– FERMI RUBIRALTA CASAS
25.– LAURA MINTEGI LAKARRA
ORDEZKOAK
01.– JOSE LUIS PASCUAS FERNANDEZ
02.– KARMEN GALDEANO PRIETO
03.– JOSEBA IÑAKI ZUGADI GARCIA
04.– AMPARO EREÑAGA ERZILLA
4.– PARTIDO POPULAR
PP
01.– ANTONIO DAMBORENEA BASTERRECHEA
02.– INES NEREA LLANOS GOMEZ
03.– CRISTINA RUIZ BUJEDO
04.– XABIER ALFONSO OLABARRIETA ARNAIZ
05.– FRANCISCO JAVIER RUIZ EGAÑA
06.– PAULA GARAGALZA MUÑOZ
07.– AMAYA FERNANDEZ ANGULO
08.– LUIS EGUILUZ ZOBARAN
09.– BEATRIZ CALVO FERNANDEZ
10.– IGNACIO GAMERO DELGADO
11.– JUANA MARÍA ITURMENDI MAGUREGUI
12.– FERNANDO LECUMBERRI GAISAN
13.– MARÍA LUISA ARRUE BERGARECHE
14.– IGNACIO TOCA OLAZABAL
15.– BEATRIZ ISABEL ALVAREZ FANJUL
16.– JUAN CARLOS CASTAÑO MORENO
17.– MARÍA CARMEN SANCHEZ SEQUEROS
18.– JESUS ISASI ORTIZ DE BARRON
19.– GONZALO N. ZORRILLA-LEQUERICA PAÑEDA
20.– GABRIELA ELORZA PALACIO
21.– RAQUEL GONZALEZ DIEZ-ANDINO
22.– MARÍA PÍLAR GARCIA-VALENZUELA GUIMON
23.– CARLOS MARÍA OLAZABAL ESTECHA
24.– LEOPOLDO BARREDO DE LOS RIOS
25.– CARLOS JOSE ITURGAIZ ANGULO
ORDEZKOAK
01.– MIGUEL VICENTE IBABE BOTELLA
02.– AIALA EGUILUZ RODRIGUEZ
03.– SUSANA DE COS YAÑEZ
04.– MARÍA DOLORES GALILEA ANCHIA
05.– GONZALO FERNANDEZ ORTIZ DE GUINEA
5.– PARTIDO HUMANISTA
PH
01.– JOSE MANUEL VÁZQUEZ RÍOS
02.– CONCEPCIÓN MARTÍNEZ MIGUEL
03.– JOAQUÍN SALVADOR RODRÍGUEZ
04.– MARÍA DEL PILAR MORENO RODRÍGUEZ
05.– ANTONIO RAMÓN GANCEDO VALDIVIESO
06.– ALEXANDRA TOCA MARTÍNEZ
07.– CRESCENCIO GONZÁLEZ SAN JOSE
08.– HORTENSIA MONTALVO PÉREZ
09.– JUAN JOSE ASTARLOA LUBIÁN
10.– IBONE ELORDI ARISTONDO
11.– FRANCISCO JAVIER GOIRICELAYA MOLINA
12.– MARIA SORAYA SÁNCHEZ MUÑOZ
13.– PABLO BALDOR CEREJIDO
14.– MARÍA PAZ GALLÉN RODRÍGUEZ
15.– JOSE LUIS FERNÁNDEZ ARAU
16.– MARGARITA PORTERO TOBAR
17.– JULIO SOTO VIRUMBRALES
18.– SALVADORA GÓMEZ CABRERIZO
19.– ANTONIO GRANDA CÁCERES
20.– SONIA VALLE NOGUEIRAS
21.– JOSE MANUEL CESPEDES PÉREZ
22.– MARÍA JOSEFA VALLE NOGUEIRAS
23.– JOSE RAMÓN VILLANUEVA GONZÁLEZ
24.– FÁTIMA ORTIZ PIEDRABUENA
25.– JOSE MANUEL SÁNCHEZ BUENO
ORDEZKOAK
01.– MARÍA FABIOLA CORREA AMEZQUITA
02.– JUAN DE DIOS ORTIZ PIEDRABUENA
03.– MARIA DE LAS MERCEDES PIEDRABUENA ROYO
04.– SANTIAGO BILBAO GONZALO
05.– MARÍA MILAGROS FERNÁNDEZ ALVAREZ
6.– EUSKAL KOMUNISTAK - PARTIDO COMUNISTA DE LOS PUEBLOS DE ESPAÑA
EK-PCPE
01.– ÁNGEL COMONTE SANTAMARÍA
02.– MIKEL TXAKARTEGI HERNÁNDEZ
03.– SERGIO SÁENZ ÁLVAREZ
04.– VERÓNICA DE EGUÍA GRIJELMO
05.– AITZIBER MARTÍN CENTENO
06.– ALICIA AURORA RODRÍGUEZ BERMEJO
07.– GORKA SÁENZ ÁLVAREZ
08.– DAVINIA GÓMEZ JUSTO
09.– ANDER ESPALLARGAS BUSTINDUY
10.– AIDA MAGUREGUI TOMEY
11.– IGOR LOZANO LAZKANO
12.– UXUE AGUSTÍN JIMÉNEZ
13.– JAKES IÑARRA LASAGABASTER
14.– M.ª CARMEN HERNÁNDEZ CAMACHO
15.– ÁNGEL COMONTE GONZÁLEZ
16.– ARACELI GONZÁLEZ MARTÍNEZ
17.– BEÑAT ARROYO EGIZABAL
18.– NEREA ARRIETA ELORRIAGA
19.– JUAN CARLOS VINUESA JACA
20.– VIRGINIA MUÑOZ GARCÍA (INDEP.)
21.– ALAIN RECIO CORTINA
22.– CONSUELO CRAQUI DOMÍNGUEZ
23.– MATÍAS SETIÉN PASCUAL
24.– LEONOR SETIÉN CRAQUI
25.– MARKEL PÉREZ RÍOS
ORDEZKOAK
01.– LEONOR DOMÍNGUEZ GARCÍA
02.– ESTEBAN CRAQUI OTERO
03.– ANDREA SÁNCHEZ MANCEBO
04.– IKER PEREGRINA REY (INDEP.)
05.– NEREA BIDEGAIN GARCÍA (INDEP.)
7.– PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL
PACMA
01.– GOIZANE RODRIGUEZ BARROSO
02.– KEPA JOSEBA LOZANO CALVO
03.– MARIA JOSEFA SANZ BALLVE
04.– RUBEN MURO FERNANDEZ DE PINEDO
05.– LUCIA DESIREE PEREZ LORENZO
06.– SERGIO FERNANDEZ MENDEZ
07.– ANTONIA ESTEBAN GALLEGO
08.– ALEJANDRO SANTOS GONZALEZ
09.– AINARA ATORRASAGASTI URIZAR
10.– FERMIN ESPARZA LIBERAL
11.– JUANA GONZALEZ PEREZ
12.– ARITZ BURGES RUIZ
13.– MARIA ANGELES LOZANO CALVO
14.– PEDRO MARIA LOZANO CHARTE
15.– ICIAR AZKUNAGA VILLACORTA
16.– JULEN BILBAO AYERDI
17.– ALBA ESTEFANIA MENDOZA DIAZ
18.– ASIER FERNANDEZ CARPINTERO
19.– EVA MARTINEZ HERRERO
20.– IÑAKI PRIETO BERECIARTUA
21.– HAIZEA CAÑADAS ALMAZAN
22.– LUIS ALBERTO REAL DE LAS HERAS
23.– BLANCA RODRIGUEZ CRESPO
24.– GUILLERMO MARTIN ZURDO
25.– OIHANE BARANDIARAN MAÑES
ORDEZKOAK
01.– JAVIER ZABALLA SANZ
02.– NAIARA MERINO CORCUERA
03.– ALEJANDRO RAMOS GARCÍA
8.– ONGI ETORRI
O.E.
01.– JESUS MARIA GONZALEZ LOMILLO
02.– MARIA LOURDES DURAN PEREZ
03.– SANTIAGO JESUS ALVARÉ VIEGO
04.– MIREN ESTIBALIZ VARONA PAZOS
05.– CHAKIR EL BOURDI RAHMANI
06.– MARIA NIEVES SEBASTIAN GARCIA
07.– GORKA GARCIA HERRERA
08.– VERONICA ALCALDE LOIDI
09.– ANTON ALTAMIRANO LOPEZ
10.– MARIA LUISA SECO RUEDA
11.– XABIER ARTEAGA OLABARRIA
12.– LUR PIÑERO SECO
13.– ABDELMOUMEN MADNI SAIDI
14.– MARIA MONTSERRAT FERNANDEZ HERNANDO
15.– ZINABIDINE EL TOUMI SAMOUDI
16.– CARMEN GRICELDA UVILLUS ALVARADO
17.– CONSTANTINO TORRE URRESTARAZU
18.– MARIA CARMEN HERRERA BENITEZ
19.– CANDIDO GARCIA NAHARRO
20.– MARIA DE LAS NIEVES GOMEZ VILLANUEVA
21.– FERNANDO HERNANDO PUENTE
22.– MERCEDES ENCARNACION TELLERIA LOPEZ
23.– JON GONZALEZ SEBASTIAN
24.– MARIA AMPARO AGUNDEZ MORA
25.– ALEJANDRO DE LA PRIETA VARA
ORDEZKOAK
01.– IDOIA GALLARDO RANEA
02.– JOSE ANTONIO FRIERO LOZANO
03.– ASUNCION GARCIA LEON
9.– ESCAÑOS EN BLANCO-AULKI ZURIAK
EB-AZ
01.– VICENTE BARRERO SARABIA
02.– MERCEDES AZCONA PASTOR (INDEP.)
03.– JESUS MARIA ORDOÑEZ ORZAIZ (INDEP.)
04.– AINARA ORDOÑEZ ORZAIZ (INDEP.)
05.– JOSE MIGUEL GARCIA RAMOS (INDEP.)
06.– AINHOA ORDOÑEZ YRAOLAGOITIA (INDEP.)
07.– JOSE LUIS DE ZUBICARAY ORTIZ DE ARTIÑANO
08.– ELDA BARRERO DACOSTA (INDEP.)
09.– DANIEL LIZARRALDE AGUIRRE (INDEP.)
10.– MARIA VEGA VILLACORTA (INDEP.)
11.– IKER BARRERO DACOSTA (INDEP.)
12.– VANESA GARCIA LAMAS (INDEP.)
13.– ALVARO RENILLA GARCIA (INDEP.)
14.– MARIA TERESA GOMEZ NEGRETE (INDEP.)
15.– GORKA GARAY SANABRIA (INDEP.)
16.– PATRICIA VIBIANO PACIOS (INDEP.)
17.– ROBERTO GOMEZ VILLAR (INDEP.)
18.– AMAYA LARREA LORAN (INDEP.)
19.– JOSÉ LUIS DE ZUBICARAY OTEIZA (INDEP.)
20.– ILUMINADA RAMOS MADRID (INDEP.)
21.– ROBERTO ROBADOR SAN JOSÉ (INDEP.)
22.– OLGA MARTINEZ CONDE (INDEP.)
23.– IBON ARBE GARCIA (INDEP.)
24.– YOLANDA GARCIA REDONDO (INDEP.)
25.– IÑIGO ELEXPURU ZABALLA (INDEP.)
ORDEZKOAK
01.– YOLANDA GARCIA MANTILLA (INDEP.)
02.– JORGE JUAN ARTERO HIDALGO (INDEP.)
03.– NIEVES RAMOS BARBERO (INDEP.)
10.– CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA
C´s
01.– DAVID PASARIN-GEGUNDE LINARES
02.– ALBERTO JOAQUÍN CARRIL LÓPEZ
03.– ADELAIDA CARMEN SUAREZ PASTOR
04.– XABIER MARTÍN RODRÍGUEZ
05.– MARTA REBECA ACHA PAJARES
06.– MARÍA DOLORES DELGADO MARTÍNEZ
07.– ALEJANDRO ALCÁZAR GONZÁLEZ
08.– DANIEL DE LA ROSA PATROCINIO
09.– OSCAR CALDEVILLA LARRABE
10.– LAURA IBARRA OLSEN
11.– CRISTINA MAÑES ARCE
12.– VERÓNICA BLANCO CUENDE
13.– SANTIAGO OROZCO GARCÍA
14.– PEDRO MARÍA LASTRA SUSO
15.– ANDER LARRINAGA ARAMBURU
16.– MARÍA MERCEDES LAFUENTE CALVO
17.– MARIA DEL ROSARIO MARTÍN ALINDADO
18.– MARÍA MONTSERRAT ROBLES GARCÍA
19.– OLIVER VICENTE ALFONSO
20.– GONZALO NICOLÁS MAÑES ARCE
21.– PABLO MARÍA SAIZ AGUIRRE
22.– RAQUEL LÓPEZ LÓPEZ
23.– ARÁNZAZU SANTOS ELORDUY
24.– AGUSTINA MANTILLA GUTIÉRREZ
25.– JOSÉ LUIS GUTIÉRREZ DOMINGO
ORDEZKOAK
01.– JOSÉ FRANCISCO REY CORBALÁN
02.– EMILIA LEJARZA DE LA RIVA
03.– ANA CONTRERAS LÓPEZ
11.– GANEMOS EUSKADI: Sí Se Puede
GANEMOS EUSKADI: Sí Se Puede
01.– AITOR IBARRA CEBADERO
02.– M.ª NIEVES TERESA SAINZ CAMPO
03.– CARLOS PÉREZ GUERRERO
04.– M.ª MILAGROS ECHEGARAY ARTAZA
05.– IÑAKI HERRÁEZ CORADA
06.– JULIA FERNÁNDEZ PÉREZ
07.– MIGUEL ANGEL MOLINA GARCÍA
08.– SARA LORES FERNÁNDEZ
09.– ROBERTO PERAL ESTEBAN
10.– NEKANE GARCÍA MÁRMOL
11.– MANUEL MOLINA GARCÍA
12.– ANA PÉREZ OSUNA
13.– JUAN MIGUEL PEÑAFIEL PRIETO
14.– M.ª DEL MAR ESCOLA GONZÁLEZ
15.– CARMELO RICARDO PARDO PERAL
16.– M.ª BEGOÑA ARRIBALZAGA OLASCOAGA
17.– JUNIOR WELLINGTON DE LA HUERGA
18.– M.ª PILAR GONZÁLEZ DE CASTRO
19.– JUAN SANTAMARÍA CÁMARA
20.– KEPE ORTEGA GARCIA
21.– GUILLERMO RUBEN VIÑAMBRES DE LA HUERGA
22.– MERCEDES FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
23.– JOSÉ ANTONIO CORTAJARENA RODRÍGUEZ
24.– M.ª VICTORIA GALINDO OSORIO
25.– JESÚS SAN EMETERIO SAGARNA
ORDEZKOAK
01.– RAQUEL LOSADA GONZÁLEZ
02.– ALVARO ÁLVAREZ ROJAS
03.– JOSÉ ANTONIO RENOVALES TORTAJADA
12.– RECORTES CERO-GRUPO VERDE
RECORTES CERO-GRUPO VERDE
01.– JULIA RUTH HERNÁNDEZ CASTRO
02.– MARÍA CONCEPCIÓN GARCÍA COBOS
03.– FLORENCIO MORENO BARRIO
04.– PEDRO BIS LLADÓ
05.– ALEJANDRO PLANS BERISO (INDEP.)
06.– ELISA MORGADO DÍEZ
07.– JOSE IVÁN SÁNCHEZ FERNÁNDEZ
08.– SORAYA URRUTIA SANTOS
09.– BONIFACIO ALONSO MARTÍNEZ (INDEP.)
10.– ISABEL ARRANZ ARAS
11.– SONIA CUESTA CLEMENTE
12.– JESÚS ÁNGEL GÓMEZ ESTEBAN «KENDALL MAISON»
13.– JOSE MANUEL BLASCO LUZ
14.– M.ª CARMEN ABAJO FERNÁNDEZ
15.– FRANCISCO JAVIER PÉREZ-YARZA FERNÁNDEZ
16.– PILAR ABAD BOTÍ
17.– DAVID LÓPEZ MONTAÑA
18.– CRISTINA ELCUAZ ARANA
19.– SERGIO DEL OLMO MAROTO
20.– M.ª CRUZ GANUZA LANDA
21.– JUAN IGNACIO BARTOLOMÉ LLAGUNO
22.– ALAITZ ZUBEROGOITIA UGAITE
23.– SERGIO LARREDONDA GONZÁLEZ
24.– M.ª CRUZ BLANCO ITURRIAGA
25.– PABLO SETIÉN PASCUAL
ORDEZKOAK
01.– JESÚS FRANCISCO LARRAINZAR MARTÍN
02.– FERNANDA CASTRO ESTÉVEZ
03.– M.ª ELENA PATRICIO OSA
04.– JON GONZÁLEZ GOJENOLA
05.– ESPERANZA SUÁREZ ISPIZUA
13.– ELKERREKIN PODEMOS
PODEMOS-AHAL DUGU/EZKER ANITZA-IZQUIEDA UNIDA/EQUO
01.– LANDER MARTÍNEZ HIERRO
02.– EUKENE ARANA VARAS
03.– JUAN JOSE LUIS URÍA SERRANO
04.– TINIXARA GUANCHE SUÁREZ
05.– YAHCOV RUIZ CHICO
06.– VANESA BAÑOS VIÑÉ
07.– AMPARO AMAIA MARTINEZ RAMOS
08.– SERGIO CAMPO LLADÓ
09.– CARMEN MUÑOZ LOPEZ
10.– NAGORE GONZALEZ ANTÓN
11.– ESKA ARAIZ PASCUAL
12.– MARÍA SANDRA BARRENA LEJARZA
13.– ALFREDO IZQUIERDO LOBO
14.– ANA VIÑALS BLANCO
15.– JOSÉ MARÍA (TXEMA) GONZÁLEZ GALÁN
16.– AROA GARCÍA FERREIRO
17.– RAMÓN GIL JIMÉNEZ
18.– MARIA YOLANDA RECLUSA ESNOZ
19.– CAROLINA URIBE DE LA ESPRIELLA
20.– ITSASO PALACIO RODRIGUEZ
21.– ALBERTO VELASCO ALONSO
22.– ANNA RENAU BALAGUER
23.– HÉCTOR FERNÁNDEZ MEDRANO
24.– IRENE EUBA ARROYO
25.– LUCÍA PINTOR RODRÍGUEZ
ORDEZKOAK
01.– JOSÉ ANTONIO MARTÍN ACOSTA
02.– AINARA DIEGO RUIZ
03.– IGNACIO FERNANDO VALENTÍN PÉREZ (IÑAKI)
04.– MARIA CARMEN IGLESIAS CAMARERO
05.– JOSÉ MARIA (TXEMA) OLLETA ORMAETXEBARRIA
14.– PARTIDO FAMILIA Y VIDA
PFyV
01.– URKO DE AZUMENDI BEISTEGUI
02.– MIREN BEGOÑA MARTINEZ BARAÑANO
03.– JOSU AGUILELLA GOMEZ
04.– SOFIA RIVAS LORENZO
05.– ANTONIO GOMEZ AMIGO
06.– ICIAR ORMAECHEA BILBAO
07.– JUAN LUIS CRESPO IZAGUIRRE
08.– MARIA ANGELES MENDIETA ECHEVARRIA
09.– ALBERTO SANCHEZ ETCHEGARAY
10.– VANESA MARIA RODRIGUEZ GENTO
11.– JUAN BARRUETA DIEZ
12.– MARIA MERCEDES ESTOP ZAFRA
13.– LUIS CHAVEZ OLAZABAL
14.– PATRICIA ARACELI GOMEZ GARAY
15.– ALICIA DIEZ DIEZ
16.– JUAN BOSCO MARTINEZ DE BEDOYA BUXENS
17.– MARIA ELENA GOMEZ ETXEBARRIA
18.– DANIEL AGUILELLA GOMEZ
19.– MARIA BEGOÑA OLEA MARTINEZ
20.– MIRIAM TERESA SANCHEZ HORVATH
21.– BLANCA BLORIA JUMBO CUMBICUS
22.– JOSE MARIA MARTINEZ ALAMAR
23.– LUZ MARINA SUAREZ PACHECO
24.– PEDRO NISTAL RODRIGUEZ
25.– MARIA VICTORIA TENDERO MONJE
ORDEZKOAK
01.– ALMUDENA MENDIETA ECHEVARRIA
02.– JUAN BARRUETA BILBAO
03.– JOSE MARIA ALONSO ALONSO DE LINAJE
04.– TERESA AGUIRRE ESPARZA
15.– PARTIDO LIBERTARIO
P-LIB
01.– CESAR JOSE CASAJUS MANERO
02.– JON IMANOL ALDEKOA VAZQUEZ
03.– JON IMANOL AYO ANGOITIA
04.– IDOIA BURUTARAN GARCÍA
05.– RAQUEL RECACHA MENENDEZ
06.– MARIA SIMON RAZQUIN
07.– ANTONIO PAULINO CANOSA GARCÍA
08.– CARLOS AIZPURUA AZCONOBIETA
09.– HECTOR BARRIO CRESPO
10.– MARIA GEMMA OLIVERI ALBISU
11.– LEONCIA GARCIA JIMENEZ
12.– IRENE BERECIBAR GOROSTIZA
13.– BIBIANO OYARZUN NARVAEZ
14.– IÑIGO ADRIÁN SALVERRIA IZAGUIRRE
15.– JOSE IGNACIO PEREZ SARDON
16.– JONE AINTZANE TRUJILLO IRIARTE
17.– AINARA BRICEÑO IRIARTE
18.– MARIA MILAGROS RUIZ GARCIA
19.– ALBERTO MAROTO BOYANO
20.– AGUSTIN DE LA IGLESIA MENDOZA
21.– EDUARDO ANGULO HERMOSILLA
22.– AINARA UNAMUNO ZORROZA
23.– PABLO GONZALO SALAVERRIA IZAGUIRRE
24.– TELMO URKIOLA RODRIGUEZ PLAZAS
25.– JOSE MANUEL CORPAS SANTOLARIA
ORDEZKOAK
01.– JESUS ANGEL HERNANDEZ CORDON
Eta jasota gera dadin, zabaltzeko eta Euskal Herriko Agintaritzaren Aldizkarian argitaratzeko egin dut ziurtapen hau, eta hala egiaztatzen dut.
Bilbao, 2016ko abuztuaren 23a.
Idazkaria,
MARIA REYES SAN EMETERIO PEÑA.